Dobre postanowienia w nowej szacie graficznej

Ta książka, to cudo.  Niby niemal monochromatyczna, prosta, zupełnie niekrzykliwa, a jednak fantastycznie dopracowana graficznie. Wygląda idealnie w wersji bez zdjęć w środku i jeszcze bardziej idealnie (tak, jest to możliwe:)), gdy wewnątrz pojawią się zdjęcia głównej bohaterki lub bohatera.

Pochylcie się nad świąteczną książką, mimo, że teoretycznie czasu jeszcze sporo, ale zdecydowanie mniej, jeśli rozważa się przygotowanie personalizowanej książki dla całej grupy.

Skoro producenci bombek nad kolejnymi Świętami myślą już w kwietniu, to my w październiku zachęcamy do refleksji nad Adwentem. Po co on w ogóle? Na co czekamy? A może na Kogo? Jak ten czas wypełnić? Podpowiadamy na kolejnych stronach książki.

Można ją mieć w kilku wersjach, w zależności od zaangażowanych środków.

I tak: można zamówić w pełni personalizowaną wersję ze zdjęciami w środku książki i odpowiednio przygotowanym tekstem (ta po lewej; poniżej) lub wersję, w której personalizowana jest tylko okładka (ta po prawej).

Na szczęście okładka ma aż 4 strony, więc całkiem sporo można zmieścić. Mogą to być zdjęcia…

… życzenia lub list od św. Mikołaja.

Wewnątrz w pełni personalizowanej opowieści kryją się na kartach książki zdjęcia wkomponowane w ilustracje oraz tekst dostosowany do głównych bohaterów. To w sumie musi być fascynujące uczucie, znajdować własne podobizny na kolejnych stronach prawdziwej książki i czytać o sobie, o swoim rodzeństwie lub kolegach z klasy czy przedszkola.

Ponieważ, co ważne, jesteśmy w stanie przygotować opowieść, która przez czas adwentowy przeprowadzi całą grupę przedszkolną lub szkolną klasę. W opowieści pojawi się więc Marysia, która zawsze wie, jaki jest dzisiaj dzień i która godzina albo Staś, który nie może ani chwili wysiedzieć w miejscu, ale doskonale liczy lub zna wszystkie trudne słówka z angielskiego…

Zatem, choć mamy jeszcze trochę czasu, to warto już przejrzeć zdjęcia, poszukać odpowiednich i zamówić prezent, który wywoła uśmiech, ale też skłoni do refleksji.

Dostępne są:

Zapraszamy do kontaktu: redakcja@bajkopisarze.pl. Dzwońcie do Agnieszki 512 446 414 lub Kasi 691 712 171

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.