Niezwykła książka na Święta Bożego Narodzenia. Prezent idealny!

Ho, ho, ho! Jeszcze jest trochę czasu, ale każdy wie, że wraz z szumem opadłych kolorowych liści oraz pierwszym przymrozkiem powolutku zbliża się sezon świąteczny. Niby czas jeszcze mamy, ale później jest jak zwykle. Dopada nas przedświąteczna gorączka. Zatem,  aby jej uniknąć, już dzisiaj można u nas zamówić wyjątkowy list od świętego Mikołaja lub Aniołka dla dziewczynki  oraz dla chłopca.

I bądźcie pewni, że nie jest to tylko przygotowany specjalnie dla dziecka (personalizowany) list od św. Mikołaja. Do tego w pakiecie kolejny prezet: nastrojowo, światecznie ilustrowana książka, która oprócz listu zawiera:
– imię dziecka umieszczone w dedykacji na okładce oraz w nagłówku listu
– 2 zdjęcia dziecka wkomponowane w ilustracje, znajdujące się na okładce
– świąteczną opowieść dla Twojego dziecka (28 stron)

Możecie też zamówić w pełni personalizowaną wersję opowiadania. Upewnimy się, czy wiemy wszystko i stworzymy specjalną opowieść dla Zosi, Marysi, Stasia i Michasia. Dla jednego dziecka, dla roześmianej pary dzieciaków lub nawet dla trójki.
Sprawcie z nami dzieciom w tym roku wyjątkowe święta. Wystarczy zamówić. My zajmiemy się resztą.

Tutaj można ZAMAWIAĆ:)

Koniecznie zaglądnijcie do środka.


Wszystkie zdjęcia wykonała Katarzyna Friedlein Fotografia – najcudowniejsza fotografka, która potrafi zaczarować dzieci, a rzeczy zwykłe zamienia w niezwykłe. Inne jej zdjęcia można podziwiać na jej profilu facebookowym.