Książka, ale jaka! Nieoczywisty prezent na 18-stkę

Jedyne takie urodziny!

Często odbieramy telefony z zapytaniami o prezent na osiemnastkę. Pytacie, czy możemy przygotować wyjątkową książkę na osiemnaste urodziny. Taką jedyną, niepowtarzalną i najpiękniejszą.  Zawsze odpowiadamy, że możemy i przygotujemy najlepiej, jak potrafimy!

Jaka może być książka na 18-stkę?

  • Może być wspomnieniowym albumem ze zdjęciami ze wszystkich 18-stu lat Jubilatki czy Jubilata. Między zdjęcia można powplatać ważne sentencje, mini-opowiastki czy fraszki.
  • Może to być piękna baśń, której kanwą będzie minione 18 lat. Książkę możemy zilustrować za pomocą zdjęć lub prawdziwych ilustracji. Prosty wzór do uzupełnienia, możesz zobaczyć w naszych produktach do samodzielnej personalizacji.
  • Jeśli Jubilatka lub Jubilat piszą wiersze lub opowiadania, możemy przygotować profesjonalny tomik czy książkę, a nawet nadać egzemplarzowi numer ISBN (formularz pozwalający zamówić książkę, którą przygotujemy od A do Z znajdziesz w tym wpisie).

Czego potrzebujemy, żeby stworzyć wyjątkowy prezent?

  • ustalenia, co będzie zawierać książka
  • jaki będzie miała format i objętość, tzn. ile będzie miała stron
  • ile mamy czasu na przygotowanie prezentu
  • czekamy też na zdjęcia, ilustracje, obrazki i słowo pisane. Słowem wszystko, czego potrzeba, by stworzyć niesamowitą książkę.

Jeśli myślisz o takim prezencie, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@bajkopisarze

wartościowy prezent na 18 czyli książka pełna wspomnień
Album dla osiemnastkę

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.