Bajki naszego dzieciństwa – jak zachować wspomnienie tych magicznych chwil i wydać własną książkę

W zakamarkach pamięci przechowujemy okruchy wspomnień, czasem całe historie. Opowiadane przez babcię, dziadka, mamę tatę na dobranoc. Albo w czasie obiadu, którego przełknięcie nie byłoby możliwe, bez tej samej bajki, co zawsze. Czasami okraszane dykteryjkami, rzucanymi mimochodem komentarzami, czy rozbudowanymi wątkami pobocznymi, stanowią nieodłączną część dzieciństwa.

Bohaterowie tych niezwykłych historii (czasem prawdziwi, czasem wyimaginowani) walczyli z przeciwnościami losu, wędrowali w poszukiwaniu skarbu. Wtedy te opowiadania bawiły nas, zajmowały, usypiały lub uspakajały. Teraz, już jako dorośli, dostrzegamy ich ukryty sens.

Macie wspomnienie takich bajek w głowie?

Zgłoście się do nas. Pomożemy Wam wydać osobisty pamiątkowy egzemplarz takiej bajki. Tak,  jak wydaliśmy bajkę pt. Przygody papierka. Zilustrowana i wydrukowana, z personalizowaną twardą oprawą jest prezentem dla dziadka – autora bajki, dla jego dzieci i wnuków.

„Dziadek był bardzo wzruszony, aż łzy w oczach zakręciły się.” Nam też się kręcą łzy w oczach, gdy dziękujecie nam za taką pamiątkę.

Dzwońcie, piszecie, ustalimy szczegóły: Agnieszka Boroń-Przybyło, tel. 512 446 414, redakcja@bajkopisarze.pl