Skrzydlate opowieści − wartościowy prezent na chrzest albo narodziny

Personalizujemy z rozmachem!

W poszukiwaniu wyjątkowego i niezapomnianego prezentu na chrzest dla maluszka, warto zastanowić się nad stworzeniem personalizowanej opowieści. Książka to oryginalna forma podarunku, szczególnie od Chrzestnych Dostarczy moc emocji i wzruszeń, będzie także trwałą pamiątką Chrztu Świętego.

Emuriel i Efiriel − Aniołowie Stróże

Kim są? Co powinniście o nich wiedzieć?

Emuriel to figlarny wesoły aniołek, taplający się w niebiańskim strumyku, który pewnego dnia otrzymuje ważne zadanie: zostanie Aniołem Stróżem. Przybywa na Ziemię w momencie narodzin dziecka, by mu towarzyszyć i się nim opiekować każdego dnia. Personalizowana opowieść pozwala na stworzenie unikalnej historii, która będzie obdarowaną osobę inspirować przez całe życie. Będzie wzruszać i otaczać czułą opieką. Zawsze.

A co, gdy w naszym domu gości już Emuriel?

Jeśli w rodzinie pojawiło się kolejne maleństwo, kolejny anioł stróż − Efiriel −będzie doskonałym towarzyszem nowego członka rodziny. Obie opowieści stworzą całościową historię. A może ona mieć tyle wersji, ile rodzin, potrzebujących wsparcia anioła stróża. Stworzymy opowieść dla bliźniąt, dla siostry, dla brata. Dla każdego.

Pamiątka chrztu na całe życie

Personalizowana opowieść o Emurielu czy Efirielu, a nawet Umurielu (bo bywa, że w rodzinie pojawia się kolejne dziecko😉) to prezent, który będzie towarzyszyć dziecku w podróży ku dorosłości. Zapewne znajdzie poczesne miejsce w jego bibliotece, nawet tej poważnej, dorosłej. Książka ta wzrusza i zachwyca, ale też zawiera praktyczne informacje, takie jak miejsce i data chrztu, miejsce i data narodzin, imiona rodziców, wagę, wzrost oraz inne szczegóły, które warte są zapamiętania i na pewno sprawiają, że opowieść jest jeszcze bardziej osobista.

Personalizowana książka to idealny prezent na chrzest
Opowieść o rezolutnym aniołku, który bardzo chce zostać Aniołem Stróżem

Wyjątkowa osoba wymaga indywidualnego dzieła sztuki

Proces umieszczania zdjęć dziecka na ilustracjach sprawia, że personalizacja książki jest jeszcze bardziej angażująca, a efekt bardziej realistyczny. Wkomponowując w opowieść fotografie maluszka, tworzysz niepowtarzalny efekt: wypełniasz historię prawdziwymi emocjami i głębią.

Aby uczynić personalizowany prezent perfekcyjnym, można skorzystać z możliwości korekty tekstu oraz profesjonalnej kompozycji zdjęć. Dzięki temu każde słowo zostanie dopasowane do Twojej wizji, a dołączone ujęcia stworzą spójną i wyjątkową opowieść.

Opakowanie też jest ważne

Opakowanie stanowi istotny element prezentu. Każdą książkę personalizowaną możemy zapakować w ozdobny papier, tekturę umieścić w bardzo eleganckim pudełku lub uroczym pudełku z okienkiem, a wersję w twardej oprawie w prostym, acz eleganckim, białym etui.

Indywidualna siła w trudnych chwilach

Każde wydanie, każda osoba, każda sytuacja są dla nas równie ważne, dlatego oferujemy również pogłębioną personalizację opowieści. Dbamy, by spersonalizowana historia była spójna z życiem i doświadczeniami maluchów. Otrzymując naszą opowieść o Emurielu, Efirielu, czy Umurielu lub aniołku z zamówionym imieniem, każde dziecko dostaje do swoich rączek nie tylko pięknie napisaną historię, ale także wyjątkową refleksję nad własnymi emocjami a nawet siłą, jaką może odnaleźć w sobie np. w obliczu trudności.

Czasami mierzymy się z bardzo traumatycznymi opowieściami o utracie mamy lub taty, o braku, stracie i smutku. Podczas pogłębionej personalizacji tworzymy opowieść dopasowaną do potrzeb dziecka, zapewniającą go, że ukochane osoby, których fizycznie brak w jego życiu, są z nim, czuwają i cieszą się z każdego małego dokonania. Dzięki wpleceniu wyjątkowych i osobistych okoliczności w opowieść, Emuriel czy Efiriel stają się nie tylko Aniołami Stróżami, ale również źródłem wsparcia i otuchy w trudnych chwilach. Zdarza się, że otrzymujemy autorską opowieść, którą redagujemy i uzupełniamy ilustracjami.

Nieważne czy jesteś rodzicem chrzestnym, babcią, dziadkiem lub przyjacielem rodziny. Zadbaj o prezent na chrzest, który będzie wyjątkowy i pełen miłości. Opowieść o figlarnych Aniołach Stróżach to nie tylko prezent, ale również pamiątka, którą dziecko będzie mogło zachować na całe życie. Niezależnie od wybranego Anioła Stróża, Emuriela, Efiriela lub Umuriela, niezmiennie historia pełna jest magii, emocji i wyjątkowych chwil, które na zawsze pozostaną w sercu i pamięci.

Zobacz wszystkie opcje personalizowanych książek z okazji narodzin lub chrztu.

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.