Personalizowana Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca i dla dziewczynki

Pamiątki pierwszej komunii świętej dla dziewczynki i chłopca

„O wartościowych i pięknych rzeczach zawsze się pamięta. I mimo że znam tę historię, to za każdym razem wzrusza mnie i łezka kapie.”

 – tak o naszych książkach mówi zadowolona klientka i… zamawia kolejną książkę.1_kwadCo sprawia, że nasi klienci tak się wzruszają i co różni nasze książki od innych?OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kom dziew

Na początek gromadzimy informacje: co bohater lubi, co czyta, z kim się bawi, czy ma psa albo rybki. Oooo i jakie lubi ciasto, i jaki sport uprawia. Wszystkie te „dane” posłużą nam do stworzenia niepowtarzalnej wersji opowiadania, która podkreśli indywidualny charakter prezentu.

Kom_per_icoKom_perCh_ico

Potem bierzemy się za zdjęcia. Możemy zmieścić w opowieści  do 10 zdjęć dziecka. Cztery z nich (lub więcej, jeśli tak się umówimy)   dokładnie wycinamy z tła, a następnie wkomponowujemy w ilustracje, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Zdarzyło nam się nawet usadzić bohatera na gałęzi. Naprawdę!

Najpierw wycięłyśmy krzesło, na którym siedział.

A zatem do dzieła! Zbierz informacje w ⇓ FORMULARZU, a następnie prześlij nam go wraz ze zdjęciami. My zajmiemy się resztą. Podaruj uśmiech i wzruszenie zamknięte w wyjątkowej opowieści, która zostanie z Bohaterką lub Bohaterem na lata.

A to wszystko w cenie 359 zł.

Zamów!!!

informacje i zdjęcia możesz prześlesz później mailem.

obwolutaMasz tylko 1-2 zdjęcia Obdarowanego? Zamów personalizowaną obwolutę na album Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

albo FOTOKARTĘ z życzeniami.

17622658_1247726835348201_1538960656_o

Gotową książkę na prezent zamówisz w cenie 59 zł. Wtedy personalizujesz wybrane strony ręcznie, czyli wpisujesz dedykację, życzenia i podstawowe informacje: Kto? Gdzie? Kiedy?

wiosna

Możesz też spersonalizować pamiątkowy album. Wtedy samodzielnie przygotujesz upominek oraz wstawisz zdjęcia w wyznaczonych miejscach.

PK_albumikKomunia pies

Nie podlega modom, nie zużywa się, nie trzeba ładować. Nasza książka wywołuje uśmiech na twarzy Obdarowanej lub Obdarowanego. I to nas motywuje do dalszych działań.

przyciete

Zadzwoń! 512 446 414 lub napisz ⇒ sklep@bajkopisarze.pl

www. bajkopisarze.pl 

Jak zostać poetą i wydać tomik wierszy

(…)
będziesz, mój wierszu, uważnie czytany,
komentowany i zapamiętany

Wisława Szymborska
Do własnego wiersza

10 tomików ofiarowanych w prezencie rodzinie i przyjaciołom

Nadszedł dla nas, bajkopisarek, czas niezwykły. Od kilku miesięcy obserwujemy wzmożony ruch poetycki. Zastanawiamy się, co jest przyczyną? Dlaczego, jeszcze częściej niż poprzednio, nasi klienci sięgają po tę formę wyrazu? Oczywiście możemy przypuszczać, ale na 100% nie wiemy, dlaczego tak się dzieje. Jednak jakakolwiek jest przyczyna, to my się oczywiście cieszymy!

Po pierwsze: treść

Być może czasy takie, że znów warto się zatrzymać, zachwycić drobiazgami, skupić na najważniejszym, dostrzec, uwrażliwić… W każdym razie my cieszymy się ogromnie, gdy możemy wydać kolejny tom wierszy, zadbać o odpowiednie fonty, stworzyć stosowną do oczekiwań oraz treści okładkę. W końcu zlecamy druk, by za czas jakiś wziąć z radością i dumą do rąk efekt końcowy.

I tu musimy się przyznać: czasami mamy problem, by rozstać się z tomikiem, który właśnie powstał. Jest piękny, pełen dobrych, mądrych, czasami wzruszających treści i wspaniale wykonany.

Siostra była tak zaskoczona, że aż zaniemówiła:) Potem było wzruszenie, pierwszym przeczytanym wierszem przez autorkę był wiersz „Dla Córki”.
Autorce głos się załamywał, a córka postanowiła założyć ciemne okulary, żeby nikt nie widział jej łez.

Subtelny w formie tomik wierszy na okrągłe urodziny

Po drugie: zaangażowanie

Śmiemy twierdzić, że doświadczenie w wydawaniu poezji mamy już takie, że wychodzi nam to coraz lepiej, równie dobrze (a może nawet bardziej) jak tym, którzy Wielkich wydają.

Zawsze staramy się cały proces przeprowadzić idealnie! Chcemy bowiem, by nasz Autor lub ktoś, kto postanowił za kogoś opróżnić szufladę, przejrzeć szkolne zeszyty lub stare notesy był zadowolony z decyzji, którą podjął. Miał poczucie, że efekt jest jak z marzeń. Spełnia oczekiwania. Będzie powodem dumy!

I cieszymy się jak dzieci, gdy nadchodzą informacje kolejne o zachwytach, wzruszeniach i radościach!

(…) wiersze dotarły, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego:) Chciałam Paniom bardzo podziękować za współpracę i zaangażowanie przy tworzeniu tego projektu. 

Po trzecie: odwaga

Dzielenie się własną twórczością i przemyśleniami z szerszą publicznością bywa trudne i wymaga odwagi. Jednak za każdym razem przekonujemy się, że warto. Jeszcze nie spotkałyśmy osoby, która byłaby z takiej decyzji niezadowolona lub niemiło zaskoczona tym nietypowym prezentem.
Zatem z ręką na sercu możemy powiedzieć, że WARTO! Naprawdę:)\

Po czwarte: prezent doskonały

Bywa, że długo zastanawiamy się, jaki prezent sprawić komuś z okazji nadchodzącego Jubileuszu. A bywa, że podpowiedź leży w szufladzie, w teczce lub w jakiejś innej skarbnicy. I tak oto zdarza się, że to sam Jubilat niemal przygotował, podał nam na tacy swój prezent, wystarczy sięgnąć, wybrać i skontaktować się z nami.

Gwarantujemy, że zobaczenie własnego nazwiska w indeksach Biblioteki Narodowej jest równie przyjemne jak łyk dobrego wina lub herbaty. I to dzieło będzie spoczywać na tej półce, a być może ktoś po nie sięgnie?

Są też takie osoby, które własne myśli serdecznie ubierają w słowa i taki prezent ofiarowują Bliskiej Osobie. A my pomagamy ten dar oblec w atrakcyjne szaty.

Dwie kolejne odsłony prezentu dla jednej Osoby:) Jako bazę do zaprojektowania okładki wykorzystałyśmy nadesłane zdjęcia.

Po piąte: czego potrzeba by wydać tom/ik poezji?

 1. Telefon lub mail wywiadowczy do bajkopisarek jest dobrym rozwiązaniem. Wspólnie przedyskutujemy wszystkie możliwości, doradzimy, omówimy proces i określimy ramy czasowe.
 2. Wiadomo potrzebne są wiersze 🙂
 3. Ustalimy, uwzględniając liczbę tekstu oraz dodatków (szkiców, rysunków, zdjęć), jaki format będzie najlepszy.
 4. Zostaje jeszcze projekt okładki => wysłuchamy i doradzimy. Niektórzy wolą czystą formę, inni kolaż a inni ilustrację. My możemy zrobić wszystko!
 5. Określamy też nakład. Liczba egzemplarzy ma znaczenie dla ceny.
 6. Uzgadniamy cenę, terminy (ok. 2-3 tygodnie), zasady dostarczenia materiałów i ruszamy do pracy!
 7. A może voucher poetycki? Jeśli nie macie dostępu do tajnych zapisków Jubilatki | Jubilata, a wiecie, że pisze, to można, ustalając z nami szczegóły, zamówić voucher. A następnie ofiarować go w prezencie.

Po szóste: skontaktuj się z nami

Zadzwoń do Agnieszki (512 446 414) lub Kasi (691 712 171) lub napisz: redakcja@bajkopisarze.pl

Nie ma lepszego czasu na wydanie własnej książki niż… teraz!

Rzecz o poezji cz. 1

„Poezja jest niemodna, modne są grube powieści kryminalne, biografie tyranów, amerykańskie filmy i brytyjskie seriale telewizyjne. Polityka jest modna. Moda jest modna. Modne są relacje, niemodna jest substancja. Modne są wąskie spodnie, suknie w kwiaty, perły na ubraniach, czerwone swetry, płaszcze w kratkę, srebrne botki i ozdobne jeansy. Modne są rowery i hulajnogi, maraton i półmaraton, nordic walking, niemodne jest zatrzymanie się pośrodku wiosennej łąki i zamyślenie. Bezruch, mówią lekarze, jest groźny dla zdrowia. Moment zamyślenia jest niebezpieczny dla zdrowia, trzeba biegać, trzeba uciekać przed sobą. „

Adam Zagajewski

fragment przemówienia wygłoszonego
przez poetę w Oviedo, gdy odbierał prestiżową Nagrodę Księżniczki Asturii.

Czy potrafimy się zatrzymać? Zamyślić? Czas zmitrężyć na obserwowaniu kota wylegującego się na parapecie lub na chmury sunące po niebie?

Biegniemy wciąż, wciąż czegoś szukamy, coś zdobywamy. Robimy sto rzeczy naraz, bo szkoda czasu, bo go nie ma, bo nie można się nudzić.

Dawno temu wychowawczyni moich dzieci w przedszkolu powtarzała. Do znudzenia.

– Dajcie się dzieciom ponudzić, bo nuda bywa twórcza, bo biegnąc z przedszkola na tańce, a potem na zajęcia językowe nie mają czasu na uruchomienie wyobraźni, na zauważenie drobiazgów z otaczającego ich świata. Drobiazgów, które konstytuują, umacniają, uczą empatii.

Barbara Szumilewicz, Malarstwo i poezja

I wydawać by się mogło, że faktycznie: pędzimy, biegniemy, ulegamy modom, że szkoda nam czasu na kilka czy kilkanaście wersów, nad którymi trzeba się zatrzymać i zastanowić, bo nic w nich nie jest podane wprost. Nie informują o tym, kto z kim się spotkał, w co ubrał, jaką popełnił gafę lub jaki osiągnął sukces.
Być może faktycznie spora część pędzi, ale są też tacy, którzy się zatrzymują. Co więcej tacy, którzy to zatrzymanie, zamyślenie i zagubienie w chmurach, trawach i przestrzeniach, opisują. Dla siebie, dla K., dla córki, dla wnuka.

W lesie i zagrodzie, na łące i w wodzie


W ciągu ostatnich kilku miesięcy wydałyśmy sporo tomików poezji. Nie są to znani poeci, choć niewątpliwe zasługują na zauważenie. To osoby, które się zatrzymały nad uczuciem do Ukochanej, nad własnym obrazem.
Potrafią dostrzec to, co na pierwszy rzut oka niedostrzegalne.


Zamyśliły nad życiem i jego ulotnością lub odwrotnie nad jego żywiołowością, dynamiką. Piszą starsi, młodsi i najmłodsi a my wydajemy. I staramy się te bardzo osobiste kreacje wydać, jak najpiękniej, bo sztuką jest się zatrzymać i zauważyć, zatrzymać i poczuć, zatrzymać i nauczyć.

Zatem Drodzy Poeci, którzy swoje obserwacje skrywacie pod podwójnym dnem szuflady, wyjmijcie swoją twórczość i uradujcie szersze bądź węższe kręgi odbiorców. Pozwólcie własnym słowom sprawić, że ktoś się zamyśli przez chwilę, zastanowi, pomyśli lub po prostu ucieszy albo wzruszy. Myślę, że mała Zosia, która od swojej Babci otrzymała tomik wierszy z prawdziwą dedykacją dzisiaj cieszy się ogromnie. Za wiele lat będzie to pamiątka, która ją dodatkowo wzruszy i pocieszy. Wywoła uśmiech na twarzy.

Barbara Szumilewicz, Malarstwo i poezja

Podobnie jak wiersze pana Piotra, które zapewne będą wielokrotnie czytane albo obrazy pani Barbary wchodzące w dyskurs ze słowem umieszczonym obok. Nie przechodźmy obojętnie obok słów. Bo często mają głębsze znaczenie.

Z wyczuciem i troską pomagamy Wam wydać Wasze książki.
Możecie do nas napisać redakcja@bajkopisarze.pl lub dzwonić do Agnieszki lub Kasi.

Czy istnieje idealna zabawa urodzinowa?

Nieważne, jak zorganizujecie wspólne spędzanie czasu z rówieśnikami i ważnymi dla nas osobami, zawsze znajdzie się jakaś maruda. Chyba, że…

… zaprosicie Hockiklocki a drewniane gry z całego świata rozruszają każdą imprezę.

Można je zabrać na piknik do parku, rozstawić w ogrodzie lub w pokoju. Dobrać do gustu i wieku solenizanta. Jeśli lubi grać w piłkę weźcie Weykick, jeśli lubi być w ruchu świetny będzie Quoits lub Molkky, jeśli lubi rywalizacją Ladder golf lub Curling. Dobra zabawa dla małych i dużych gwarantowana a przy tym w duchu zero waste.

Dla dorosłych świetnie sprawdzi się bilard łotewski, bilard holenderski lub francuski Le passe trappe. W ten sposób możesz dodać swojej imprezie światowy blask.

Znamy i polecamy Hockiklocki

Życzenia na pierwsze, drugie lub trzecie urodziny

Na roczek maluszek może otrzymać wyjątkową książkę, która opowiada o niezwykłym dniu pierwszych urodzin. Aby jednak ten prezent nabrał indywidualnego charakteru, warto zadbać też o też o własne, osobiste życzenia.

****
Bądź radosna/radosny i świata ciekawa/ciekawy.
Niechaj radość niosą Ci rzeczy wielkie i te najmniejsze.


***
Biegnij przez życie z ciekawością
Łap motyle i mądre myśli.
Ciesz się deszczem i słońcem.
Zadawaj pytania i szukaj własnych odpowiedzi.

****
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej, jak umiesz. Po swojemu.

***
Z okazji urodzin życzę Ci,
By każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego,
By napawał nadzieją, dostarczał pewności.
By uśmiech zawsze na Twej twarzy gościł
A smutki usuwały się w cień.

***
Z okazji … urodzin życzę Ci, byś była/był zawsze tak radosna/radosny jak Twoje lale/misie,
By nie brakowało Ci energii, jak bohaterom Twojej ulubionej bajki [lub tytuł bajki].
Pielęgnuj swoją ciekawość świata. Niech zawsze Ci towarzyszy. Rośnij zdrowo i radośnie!

***
Z okazji Twoich urodzinek
cieszy się sześć małych świnek.
Wylegując się na trawie
myślą tylko o zabawie.
Jednak widząc tort na stole
ślą życzenia Ci wesołe:
baw się dużo, dużo fikaj
dużo śmiej i dużo pytaj!

O najlepszych na świecie życzeniach dla malucha

Gdy trzeba napisać osobiste życzenia na ważną okoliczność, to czasami dłoń pozostaje zawieszona nad klawiaturą lub kartką papieru. Słowa plączą się w głowie, trudno coś wymyślić, bo jak ująć w kilku słowach czy zdaniach moc życzeń, ich szczerość i adekwatność?

Czy Wam to się też zdarza? Jeśli tak, to przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziecie trochę naszych pomysłów na piękne życzenia dla maluszków. Możecie z nich czerpać garściami. Mogą też stać się przyczynkiem i inspiracją do tworzenia własnych. Poniżej znajdziecie życzenia na narodziny i z okazji Chrztu. Można korzystać, zmieniać lub po prostu się inspirować!

sliczny uśmiechnięty dzidziuś

ŻYCZENIA NA NARODZINY I CHRZEST

Personalizowana książka z opowiadaniem o wspaniałym, dzielnym Aniołku, który przybywa na Ziemię, by opiekować się swoją podopieczną czy podopiecznym będzie niezapomnianym prezentem od chrzestnych. A jej wartość możesz podkreślić osobistymi, z serca płynącymi życzeniami. Zadbaj, by sprawiły radość i wyrażały, jak najlepiej Ciebie.

Poniżej podrzucamy kilka pomysłów.

***
Niech jasność i blask tego dnia zostanie z Waszą Rodziną na zawsze! Życzymy mocy i cierpliwości. Niechaj radość przynosi Wam każdy kolejny dzień.

***
Dla kochanej/kochanego …, żeby z ciekawością rozglądała/rozglądał się po świecie, zawsze odnajdywała/odnajdywał w nim Boskie znaki oraz rosła/rósł silna/silny i zdrowa/zdrowy na pociechę swoich Rodziców i Dziadków.

***
W tym niezwykle ważnym dniu życzymy Ci …, abyś zawsze znajdowała/znajdował w sobie dobro, którym możesz dzielić się z innymi. Abyś na swej drodze spotkała/spotkał wielu przyjaciół, na których zawsze będziesz mogła/mógł liczyć.

***

Narodziłaś/łeś się dla świata,
Narodziłaś/łeś dla Rodziny
Ale przede wszystkim jesteś dla siebie
Niech życie przynosi Ci dni radosne, mądre.
Niech każdy krok Cię uczy czegoś nowego.
Niech zawsze otacza Cię miłość bliskich i świata!

***
Życzymy Ci beztroskiego dzieciństwa, nieustającej ciekawości świata, zdrowia i radości. A Twoim Rodzicom doświadczania wszelkich uroków Waszego wspólnego życia i duuuużo regenerującego snu:]

***

Zdrowia i uśmiechów, pisków i zabawy.
Ogromu radości z tupotu malutkich stóp,
zachwytu na widok pierwszego ząbka,
łez szczęścia z powodu pierwszego słowa czy kroku.
Rozczulających uścisków!

***
Dumnym Rodzicom życzymy nieustających zachwytów, szczęśliwych i radosnych dni, a …….. dobra wszelakiego i niegasnącej ciekawości świata.

***
Życzę Ci, …………., radosnego dzieciństwa, domu wypełnionego śmiechem i miłością oraz zawsze słodkości w niedzielę. Życia z fantazją, mądrego i dobrego!

***
Szczęśliwym Młodym Rodzicom gratulujemy zdrowego bobasa i życzymy, by był dla Was radością i światłem na całej drodze życia.

Sekrety personalizowanej książki, czyli czym charakteryzuje się idealny prezent na chrzest

Marzy Wam się prezent, który jest niewyczerpanym źródłem radości i… wzruszeń? Jest pamiątką na długie lata? A obdarowana rodzina, szczególnie dziecko, chętnie i często po nią sięga?

Zebrałyśmy kilka opinii, dzięki którym znamy odpowiedź na to pytanie.
Nie sposób opowiedzieć, co się czuje, gdy okazuje się, że dźwięk dzwonka w telefonie przynosi powiadomienie lub smsa o takiej treści:

Popłakałam się. Wzruszający tekst!

To już czwarta książeczka, którą zamawiam na Chrzest i niezmiennie mnie wzrusza, jak ją czytam.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie:)
Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem.
Na pewno jeszcze wrócę:)

Takie wiadomości to najpiękniejsze aspekty naszej pracy. Nagroda za wszystko. My cieszymy się po prostu, gdy możemy wzruszyć i poruszyć, zaskoczyć, uradować i ucieszyć.

Sekret książki personalizowanej kryje się w tym właśnie, że nawet jeśli treść opowiadania czy bajki, jak w przypadku książeczki na chrzest, jest nam znana, to tekst, skorelowany z naszymi osobistymi doświadczeniami i wiedzą, porusza. Wiemy to na pewno. Sam fakt, że aniołek wyrusza w konkretne miejsce w konkretnym zakątku Polski czy świata, robi wrażenie. Opowieść o wędrówce aniołka przestaje być enigmatycznym opisem, a stanie się wysoce osobistą opowieścią o miejscu, w którym wydarzyło się coś niezwykle ważnego.

Kolejne strony opowieści przynoszą jeszcze bardziej osobiste fragmenty. Znajdziemy tam i imię dziecka, i imiona rodziców, braciszka czy siostry, wagę i wzrost maluszka.

Dzięki personalizacji możemy stworzyć opowieść niezwykłą, niepowtarzalną. Jej lektura dostarcza wielu wrażeń od zaskoczenia po łzy wzruszenia. Lojalnie uprzedzamy, że jeśli to pierwsza książeczka w rodzinie, a są w niej starsze dzieci, to trzeba być gotowym na pytanie: „A gdzie jest mój aniołek?”.

Książka cudowna! Właśnie przeczytałam ją Oli, mojej czterolatce i była nią zachwycona! Zapytała, jak ma na imię jej anioł i gdzie jest jej książka!:)

Co jest najlepszą pamiątką na zakończenie przedszkola?

A może szukasz oryginalnego prezentu na zakończenie roku szkolnego?

Poznaj opowiadania o grupie dzieci, która podczas wycieczki do Krakowa lub Warszawy ma niezwykle ważne zadanie.

 • tytuł na okładce
 • dedykacja i życzenia
 • 10 zdjęć w książce

Przygotuj samodzielnie
z kodem rabatowym
DYSZKA

Zleć nam wykonanie
a dodatkowo:

Na okładce umieścimy zdjęcie grupowe lub indywidualne oraz tytuł nadający książce osobisty charakter.

Spersonalizujemy opowiadanie

Dzieci odnajdą na kartach książki swoje imiona oraz zdjęcia, a opisana przygoda na zawsze zapadnie im w pamięć.
Nauczycielka lub nauczyciel dowiedzą się, że są świetnymi organizatorami i zaufanymi przyjaciółmi swoich wychowanków.

Szczegóły techniczne

format A4
twarda oprawa, błyszczący laminat
min. 28 stron
papier satynowy, gramatura 180 gr
czas realizacji: 14–21 dni

POPROŚ O WYCENĘ lub zadzwoń.
redakcja@bajkopisarze.pl

Zakończenie roku szkolnego w czasach nauczania zdalnego i dystansu społecznego

Magiczny Kraków – okładka personalizowanej książki na zakończenie roku

Niezwykle istotnej dla wielu. Otóż za kilka miesięcy nastąpi czas pożegnań. Jedni skończą szkołę, innym przyjdzie się pożegnać z młodzieżą, bo już nie dziećmi przecież. Będą podziękowania, popłyną łzy wzruszenia. Jeszcze inni zostawią za sobą pierwszy etap nauki i również pożegnają swoją przewodniczkę/przewodnika, który cierpliwie uczył liczyć, pisać, stawiać pierwsze ważne pytania.

Pożegnania. Obserwowałam to zjawisko już kilka razy. Zawsze są emocje, zawsze jest podniośle  i wzruszająco; nawet jeśli tak na co dzień nie zawsze było wspaniale.

Zatem przyszedł mail w SPRAWIE albumu na zakończenie roku. Zwykle jest tak, że niespodziankę dla młodszych dzieci przygotowują rodzice . Jest to dla nich nagroda na zakończenie przedszkola i przy okazji prezent dla wychowawczyni. Podobnie jest w przypadku dzieci z  klas 1-3 i ich nauczycieli. W starszych klasach w pracę nad książką „wplątana” jest wychowawczyni lub polonistka czy polonista i powstaje wielowątkowa opowieść, pisana na głosy.

Co na prezent dla wychowawczyni>
Personalizowana okładka książki na zakończenie roku dla III klasy

Czasem jest fun i zabawna sesja fotograficzna np. tematyczna. Moja córka w związku z tematem – „przynieście 1 rzecz , która was najlepiej opisuje” – przytaszczyła w czerwcu do szkoły narty:)

Ale wracając do maila w SPRAWIE. Tym razem jako pierwsza odezwała się młodzież, która chciałaby dla swojej wychowawczyni przygotować pamiątkową opowieść, kronikę wzorowaną na średniowiecznych opowieściach… I muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Młodzież sama to wymyśliła, chce zrobić, a w dodatku zapobiegliwie pyta o realizację w lutym 🙂 Nie końcem maja, tylko w LUTYM.

Słowem warto wziąć przykład i nie czekać na ostatnią chwilę, nie drżeć, czy nakład dotrze na czas, tylko spokojnie z wyprzedzeniem wymyślić koncept (my pomożemy) i przygotować najfajniejszą książkę, która osłodzi czas pożegnania, a w dodatku będzie pamiątką na zawsze.

Sprawdź nasze gotowe propozycje w sklepie.
Skontaktuj się z nami! redakcja@bajkopisarze.pl

Chcesz wydać własną książkę, ale nie masz doświadczenia? Na szczęście są bajkopisarze.pl

Wydanie własnej książki jeszcze nigdy nie było takie proste!

Ty decydujesz, my pomagamy Ci przejść przez cały proces, niezależnie czy chcesz jeden pachnący farbą egzemplarz czy oszałamiający ebook.

Specjalizujemy się w książkach dla niewielkiego grona zaufanych czytelników

 1. reportaże z podróży, kroniki i historie rodzinne, 
 2. bajki dla dzieci
 3. albumy na jubileusze
 4. twórczość własna (wiersze, opowiadania, piosenki)
 5. notatniki dla pisarzy (okładka z tytułem i nazwiskiem, środek to puste, gotowe do zapisania kartki)

Dla równowagi wspieramy procesy wydawnicze dla szerokiego grona odbiorców.

A może pamiątkowa książka z rysunkami dziecka?

Prezent na 18. urodziny od rodziców

 Zadzwoń do Agnieszki lub do Kasi
lub napisz email: redakcja@bajkopisarze.pl