Książkowy prezent na zakończenie przedszkola, zerówki lub pierwszych klas. Dla dzieci, dla nauczyciela. I dla rodziców

Czy macie już wiatr we włosach i czujecie tę radość, płynącą ze świadomości, że nic nie trzeba, a można wszystko?! Niewątpliwie, wszyscy od dzieci, nauczycieli po rodziców, cieszą się wakacjami. Dorośli odsapną, zmieniając nieco schemat codziennego wstawania, budzenia, przygotowywania śniadaniówek i odwożenia do szkoły czy przedszkola. Dzieci cieszą się wolnością:) Choć niektórzy kończąc, na przykład przedszkole, staną za dwa miesiące przed nowym wyzwaniem, ale to dopiero za jakiś czas, a tymczasem można wyruszyć w świat z książką pod pachą. Szczególną, bo książką personalizowaną. Zapytacie, gdzie taką znaleźć? Już tłumaczymy!

Personalizowane opowiadania na zakończenie przedszkola

Tworzone przez nas egzemplarze są wyjątkowe. Dlaczego? Bo jest się bohaterem książki. I można ją z przyjemnością, nostalgią i zachwytem czytać na plaży, w ogrodzie, w samochodzie i pociągu. Lub przeglądać, jeśli jest albumem na zakończenie roku, wypełnionym pamiątkowym zdjęciami i wspomnieniowymi zapiskami.

Na zakończenie roku zerówki

W końcówce roku szkolnego spędzałyśmy czas na tworzeniu takich właśnie opowieści. To wyjątkowe zadanie, ponieważ – mimo odległości – trzeba poznać grupę dzieci, umiejętnie je sportretować w opowieści, oddać ich charakter, dodać ulubione powiedzonka czy zabawki, opisać charakterystyczne zachowanie. I tak powstają opowieści dla całych grup przedszkolnych lub wczesnoszkolnych, w których wszystkie dzieci są bohaterami.

Dla tych starszych uczniów i ich nauczycieli tworzymy przede wszystkim albumy pełne zdjęć, cytatów, zapisków. Słowem: pamiątek, które chce się zachować na długie lata. Zwłaszcza, gdy zamyka się pewien etap edukacji.

Szczególne opowiadania o wycieczce do Warszawy i Krakowa – wersja książki personalizowanej do wyboru

mockups-design.com

Zachwyty małe i duże, czyli personalizowany prezent trafia do rąk odpowiednich:)

Tworzymy różne albumy i książki na zakończenie roku, w tym zbeletryzowane historie o wyprawie maluchów do Krakowa lub Warszawy, bo lubimy wyzwania oraz epickie relacje z wręczenia nagród i prezentów:)

Gdzie szukać fajnych prezentów na koniec roku szkolnego?

Szczegóły dotyczące albumów na zakończenie roku ustalamy indywidualnie, jednak kilka podstawowych informacji można znaleźć w opisie książki na zakończenie roku szkolnego. Dostępne w naszym sklepie są również personalizowane opowiadania o wyprawie do Warszawy i Krakowa, które polecamy szczególnie na zakończenie przedszkola lub edukacji wczesnoszkolnej.

Wszystkim życzymy dobrych wakacji i dobrych książek w zasięgu ręki, również w wersji książki personalizowanej. Na przykład na urodziny.

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.