O rankingach prezentów na chrzest słów kilka

Aby wiedzieć, co w trawie piszczy, trzymać tak zwaną rękę na pulsie, co jakiś czas mówimy sobie: „sprawdzam” i wpisujemy w google’a tzw. słowa kluczowe.

Są to te frazy, określenia i wyrażenia (jak zwał tak zwał), pod którymi chciałybyśmy, aby bajkopisarze.pl, a konkretnie nasz sklep booksle.pl był pozycjonowany.

W efekcie niemal zawsze, oprócz portali z dużym wyborem rozmaitych upominków na chrzest, w wynikach pojawiają się rozmaite blogowe rankingi pod znamiennymi tytułami: TOP 5/10 prezentów na chrzest, co warto kupić z okazji chrztu, przegląd najlepszych propozycji na chrzciny itp., itd.

Regularnie analizujemy te teksty z nadzieją, że coś w nich się zmieni, że obszar poszukiwania interesujących prezentów się poszerzy. Niestety, konkluzja jest jedna: jest jak zawsze. Wciąż kręcimy się wśród prezentów praktycznych, biżuterii, grawerów, lokat w banku (chyba podpadają pod prezenty praktyczne). Ok. Czasami ktoś napisze, że można sprezentować maluchowi sesję fotograficzną.

A gdyby tak napisać, że najfajniejszym prezentem jest książka. A jeszcze lepszym taka skrojona na miarę, gdzie w opowieści zamyka się te pierwsze chwile. Książka, w której są prawdziwe ilustracje, a jednocześnie zdjęcia Malucha i opis miasta jego narodzin (nota bene opisałyśmy już ponad 300 różnych miast!, choć Warszawa wiedzie prym)

ksiazki personalizowane z okazji chrztu
jaki prezent najlepszy na chrzest?

Porzućcie utarte ścieżki. Stać Was na oryginalny prezent! Wystarczy zajrzeć na stronę www.booksle.pl, wybrać książkę, spersonalizować ją samodzielnie albo zlecić nam personalizację, a my zrobimy resztę. Znamy się na tym. Znamy też nasze maluchy. Wracają po kolejne książki…

autentyczne zdjęcie dziecka wkomponowane w ilustracje

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.