Codziennie przygotowujemy i wydajemy personalizowane książki dla Klientów. Opracowujemy szablony opowiadań, wstawiamy ilustracje, składamy wzory, z których nasi Klienci wybierają odpowiedni na daną okazję. Zamówioną książkę drukujemy, pakujemy i wysyłamy.
To praca, która sprawia nam duuużo radości i satysfakcji.

tektura

Pociągają nas działania niecodzienne, takie które wymagają indywidualnego podejścia do tematu, a których rezultatem jest specjalna, jedyna w swoim rodzaju książka, bajka, komiks, itp.

OD PODSTAW tworzymy ze słów i obrazów

tekst opowiadania, bajki dla dzieci i dorosłych

Jeśli do Waszych działań marketingowych czy PRowych przydałaby się konkretna opowieść, my ja napiszemy. Uprzednio wysłuchując wszelkich wskazówek oraz sugestii. Przeanalizujemy dogłębnie Wasze potrzeby i stworzymy tekst na potrzeby danego projektu.
Trochę jak u przedwojennego krawca: produkt uszyty na miarę…

mm_pieniazek

dla szefowej lub od szefa dla zespołu

książka, komiks, bajka

Jeśli tekst Wam nie wystarcza, możemy przygotować całą książkę. Od koncepcji po świeżutki, pachnący farbą egzemplarz z drukarni lub jego elektroniczną wersję w dowolnym formacie. Zajmiemy się pomysłem, napiszemy tekst, przygotujemy ilustracje, złożymy książkę, zaprojektujemy okładkę i znajdziemy odpowiednią drukarnię.

Gotową książkę, w każdym nakładzie, dostarczymy do Waszego biura. Wersję elektroniczną umieścimy w wybranym miejscu w sieci.

książka kucharska przedszkolaki

opublikujemy Waszą twórczość
książki na zamówienie w twardej oprawie
rezultat naszej pracy czyli książki na zamówienie w twardej oprawie

aplikacja na konkurs

Jeśli zależy Wam na interakcji z własnymi klientami, oferujemy naszą desktopową aplikację do tworzenia wirtualnych, a także gotowych do wydruku, książek. Udostępniamy narzędzie wraz z bogatą bazą ilustracji oraz modułem zawierającym szablony książek dostosowanych do Waszych potrzeb. To Wy decydujecie, czy dajecie użytkownikom wolną rękę i nieograniczone możliwości kreacji, czy też chcecie utrzymać projekt w pewnych, z góry założonych, ryzach.
Dzięki naszej bajkopisarskiej apce, możecie zorganizować konkurs na książkę kucharską, przewodnik po ogrodzie czy okolicy. Oraz każdy inny pomysł.

pracujemy nad Twoim zamówieniem
wypijamy hektolitry kawy, podczas pracy nad Twoim zamówieniem

w kilku SŁOWACH o kosztach

Ceny naszych działań zależą od Waszych oczekiwań, dlatego konkretną wycenę przedstawiamy po zapoznaniu się z potrzebami.
Zadzwoń lub napisz do nas!
Wszystko wytłumaczymy.

zawsze z humorem
a w chwilach relaksu, kontemplujemy przyrodę