Za każdą książką personalizowaną stoi człowiek. Mały lub duży :)

Autor, wydawca i bohater książki

Czy czasami się zastanawiacie, kto za tym stoi? Przede wszystkim autorzy: tekstu i ilustracji.

książka na chrzciny
Każdy może mieć książkę z własnym zdjęciem!

Następnie wydawca, czyli te osoby, które książkę przygotowują. Po drugiej stronie jest czytelnik. Większość wydawnictw, przygotowując nową książkę, mierzy się z wyzwaniem, ponieważ nie zna konkretnego czytelnika.

Może sobie jedynie wyobrażać, kto sięgnie po jego dzieło. Kogo rozbawi albo wzruszy. Może fankę biegów przełajowych, który postanowiła na chwilę odsapnąć. Może znanego kucharza, który w książkach szuka wytchnienia, a może małą dziewczynkę, która siedzi na podłodze ze swoim ukochanym misiem i czyta mu pierwsze wiersze?

Wyjątkiem są książki personalizowane…

Tak, nasze książki są wyjątkowe. Często są to nawet białe kruki, bo przygotowywane w jednym egzemplarzu. Gdy nad taką książką pracujemy, wiemy dokładnie, dla kogo ją tworzymy. Wiemy, jak wygląda bohaterka czy bohater, poznajemy fakty z jego życia. Nawet jeśli tekst personalizujemy w części, a nie piszemy w całości, to i tak  po zakończeniu pracy, mamy poczucie, że mamy nowych znajomych, którzy uchylili nam drzwi do prywatnego świata.  Jesteśmy bardzo wdzięczne za tak ogromne zaufanie.

Dlatego książka personalizowana to prezent wyjątkowy

Nie jest ważne, czy książka powstaje z konkretnej okazji: na chrzest, na narodziny, na urodziny, czy początek przedszkola. Może też przecież powstać bez okazji, z miłości, z chęci uradowania obdarowywanej osoby. Książka będzie wyjątkowa zawsze, ponieważ ktoś wpadł na tak niesamowity pomysł, by zamówić oryginalny prezent. Bohaterka czy bohater również będą wyjątkowi i niepowtarzalni.

Uczymy się liczyć w dobrym towarzystwie!

Dla nas, Bajkopisarzy, również każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Kiedy wyrusza on już w drogę do Adresata, wyobrażamy sobie, jak Obdarowany naszą książką wygodnie rozsiada się w fotelu i zatapia w lekturze. Czyta z wypiekami na twarzy, wybucha gromkim śmiechem, klaszcze w dłonie pogrąża się w refleksji… Zależnie od treści, formy i wieku adresata.

Co zyska maluch dzięki książce personalizowanej?

A wszystko to dzięki małej-wielkiej książce. Personalizowanej. W dodatku, jeśli przy okazji możemy pomóc Stasiowi, który nie lubi ciemności albo Marysi, która uczy się liczyć lub poznaje dni tygodnia, albo wspólnie celebrować chrzest Frania, to jesteśmy dumne jak paw!

Zatem my wiemy, dla kogo robimy nasze książki, dla kogo przygotowujemy spersonalizowany tekst i wycinamy zdjęcia. Dla naszych Superbohaterów. Stworzyć książkę dla takiego Bohatera, to dopiero przygoda!

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.