Książka na Chrzest w 28-stronicowej odsłonie

Do tej pory nasze opowiadanie na chrzest było zaplanowane na 20 stron. Okazało się, aby książka w twardej oprawie była trwała, musi mieć ich aż 28. Zatem pozostało nam przeprojektować obie wersje Emuriela. Poniżej opisujemy, co się zmienia.

Coraz częściej zamawiacie książki z twardą personalizowaną okładką, co nas oczywiście ogromnie cieszy 🙂 Nie dziwimy się, że jest ona popularna, skoro można na niej umieścić tytuł i zdjęcie Obdarowanego.

Wersja z szablonu, czyli z naszej aplikacji, pozostaje bez zmian. Znajdziecie ją w zakładce PERSONALIZUJ lub w sklepie przy konkretnym produkcie pod buttonem: PERSONALIZUJ SAMODZIELNIE (dla dziewczynki i dla chłopca), ale dodajemy kilka stron poza szablonem.
I tak:
1) okładka pozostaje zgodna z Waszym projektem
2) na pierwszej stronie środka umieszczamy aniołka dopasowanego do wybranej wersji graficznej

aniołek na powitanie
pierwsza strona książeczki na chrzest

3) zmieniamy układ ostatniej rozkładówki z tekstem. Dodajemy tutaj nową ilustrację:

ostatnia strona opowiadania na Chrzest lub narodziny w wersji z aniołkiem „zaokrąglonym”
Emuriel powłóczysty, koniec opowiadania
zakończenie opowiadania o aniołku Emurielu w wersji powłóczystej

4) kolejna rozkładówka to miejsce na życzenia oraz wklejenie pamiątkowego zdjęcia z uroczystości Chrztu

życzenia z okazji narodzin lub Chrztu Świętego (wersja graficzna: aniołek zaokrąglony)
życzenia z okazji narodzin lub Chrztu Świętego (wersja graficzna: aniołek powłóczysty)

5) kolejne strony wymagają minimalnego wysiłku ze strony rodziców:) można bowiem wpisać na nich ważne wydarzenia daty i słowa, które po latach będą bezcenną pamiątką.

chrzest, narodziny, dodatkowe strony
książka na Chrzest – pierwsze chwile
dodatkowe strony w opowiadaniu na Chrzest
w książce na Chrzest na dodatkowych stronach można zanotować pierwsze słowo, wpisać datę pierwszego samodzielnego kroku, czy uśmiechu

podobne strony znajdziemy w opowiadaniu w wersji powłóczystej

Emuriel powłóczysty na Chrzest lub narodziny – dodatkowe strony opowiadania
zapamiętaj najważniejsze chwile
Emuriel powłóczysty na Chrzest lub narodziny – dodatkowe strony opowiadania

Wersja w miękkiej okładce oraz z twarda okładką niepersonalizowaną nadal będzie miała 20 stron. Do Was należy wybór, która wersję wolicie.
Oczywiście książki personalizowane przez nas z twarda okładką personalizowaną również będą miały 28 stron. Wygląd może się różnić od powyższych stron w zależności od liczby umieszczanych w książce zdjęć. Ponieważ jest to wyjątkowy prezent z okazji Chrztu lub narodzin, wersję przygotowywaną przez nas do A do Z przesyłamy zawsze do akceptacji.

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.