Sekrety personalizowanej książki, czyli czym charakteryzuje się idealny prezent na chrzest

Marzy Wam się prezent, który jest niewyczerpanym źródłem radości i… wzruszeń? Jest pamiątką na długie lata? A obdarowana rodzina, szczególnie dziecko, chętnie i często po nią sięga?

Zebrałyśmy kilka opinii, dzięki którym znamy odpowiedź na to pytanie.
Nie sposób opowiedzieć, co się czuje, gdy okazuje się, że dźwięk dzwonka w telefonie przynosi powiadomienie lub smsa o takiej treści:

Popłakałam się. Wzruszający tekst!

To już czwarta książeczka, którą zamawiam na Chrzest i niezmiennie mnie wzrusza, jak ją czytam.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie:)
Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem.
Na pewno jeszcze wrócę:)

Takie wiadomości to najpiękniejsze aspekty naszej pracy. Nagroda za wszystko. My cieszymy się po prostu, gdy możemy wzruszyć i poruszyć, zaskoczyć, uradować i ucieszyć.

Sekret książki personalizowanej kryje się w tym właśnie, że nawet jeśli treść opowiadania czy bajki, jak w przypadku książeczki na chrzest, jest nam znana, to tekst, skorelowany z naszymi osobistymi doświadczeniami i wiedzą, porusza. Wiemy to na pewno. Sam fakt, że aniołek wyrusza w konkretne miejsce w konkretnym zakątku Polski czy świata, robi wrażenie. Opowieść o wędrówce aniołka przestaje być enigmatycznym opisem, a stanie się wysoce osobistą opowieścią o miejscu, w którym wydarzyło się coś niezwykle ważnego.

Kolejne strony opowieści przynoszą jeszcze bardziej osobiste fragmenty. Znajdziemy tam i imię dziecka, i imiona rodziców, braciszka czy siostry, wagę i wzrost maluszka.

Dzięki personalizacji możemy stworzyć opowieść niezwykłą, niepowtarzalną. Jej lektura dostarcza wielu wrażeń od zaskoczenia po łzy wzruszenia. Lojalnie uprzedzamy, że jeśli to pierwsza książeczka w rodzinie, a są w niej starsze dzieci, to trzeba być gotowym na pytanie: „A gdzie jest mój aniołek?”.

Książka cudowna! Właśnie przeczytałam ją Oli, mojej czterolatce i była nią zachwycona! Zapytała, jak ma na imię jej anioł i gdzie jest jej książka!:)