O najlepszych na świecie życzeniach na chrzest dla malucha

Gdy trzeba napisać osobiste życzenia na ważną okoliczność, taką jak np. Chrzest Święty, to czasami dłoń pozostaje zawieszona nad klawiaturą lub kartką papieru. Słowa plączą się w głowie, trudno coś wymyślić, bo jak ująć w kilku słowach czy zdaniach moc życzeń, ich szczerość i adekwatność?

Czy Wam to się też zdarza? Jeśli tak, to przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziecie trochę naszych pomysłów na piękne życzenia na chrzest i nie tylko. Idealne dla maluszków. Możecie z nich czerpać garściami. Mogą też stać się przyczynkiem i inspiracją do tworzenia własnych. Poniżej znajdziecie życzenia na narodziny i z okazji Chrztu. Można korzystać, zmieniać lub po prostu się inspirować!

sliczny uśmiechnięty dzidziuś

ŻYCZENIA NA NARODZINY I CHRZEST

Personalizowana książka z życzeniami na chrzest oraz opowiadaniem o wspaniałym, dzielnym Aniołku, który przybywa na Ziemię, by opiekować się swoją podopieczną czy podopiecznym będzie niezapomnianym prezentem od chrzestnych. A jej wartość możesz podkreślić osobistymi, z serca płynącymi życzeniami. Zadbaj, by sprawiły radość i wyrażały, jak najlepiej Ciebie.

Poniżej podrzucamy kilka pomysłów.

***
Niech jasność i blask tego dnia zostanie z Waszą Rodziną na zawsze! Życzymy mocy i cierpliwości. Niechaj radość przynosi Wam każdy kolejny dzień.

***
Dla kochanej/kochanego …, żeby z ciekawością rozglądała/rozglądał się po świecie, zawsze odnajdywała/odnajdywał w nim Boskie znaki oraz rosła/rósł silna/silny i zdrowa/zdrowy na pociechę swoich Rodziców i Dziadków.

***
W tym niezwykle ważnym dniu życzymy Ci …, abyś zawsze znajdowała/znajdował w sobie dobro, którym możesz dzielić się z innymi. Abyś na swej drodze spotkała/spotkał wielu przyjaciół, na których zawsze będziesz mogła/mógł liczyć.

***

Narodziłaś/łeś się dla świata,
Narodziłaś/łeś dla Rodziny
Ale przede wszystkim jesteś dla siebie
Niech życie przynosi Ci dni radosne, mądre.
Niech każdy krok Cię uczy czegoś nowego.
Niech zawsze otacza Cię miłość bliskich i świata!

***
Życzymy Ci beztroskiego dzieciństwa, nieustającej ciekawości świata, zdrowia i radości. A Twoim Rodzicom doświadczania wszelkich uroków Waszego wspólnego życia i duuuużo regenerującego snu:]

***

Zdrowia i uśmiechów, pisków i zabawy.
Ogromu radości z tupotu malutkich stóp,
zachwytu na widok pierwszego ząbka,
łez szczęścia z powodu pierwszego słowa czy kroku.
Rozczulających uścisków!

***
Dumnym Rodzicom życzymy nieustających zachwytów, szczęśliwych i radosnych dni, a …….. dobra wszelakiego i niegasnącej ciekawości świata.

***
Życzę Ci, …………., radosnego dzieciństwa, domu wypełnionego śmiechem i miłością oraz zawsze słodkości w niedzielę. Życia z fantazją, mądrego i dobrego!

***
Szczęśliwym Młodym Rodzicom gratulujemy zdrowego bobasa i życzymy, by był dla Was radością i światłem na całej drodze życia.

gdy rodzi się dziecko, rodzina i znajomi szukają odpowiedniego życzenia na chrzest

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.