Książka na chrzest – wzruszający prezent dla chłopca i dla dziewczynki

A najlepiej personalizowana! Od bajkopisarze.pl

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na chrzest dla nowonarodzonego, to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Garść uczuć, szczypta faktów i kilka zdjęć. Tyle potrzeba, aby przygotować personalizowany, nie do zapomnienia prezent na Chrzest Święty.

Wystarczy 20 minut, aby spersonalizowany, wzruszający, oryginalny prezent na Chrzest w postaci eleganckiej książki był gotowy!

I tak Aniołek Emuriel stanie się przyjacielem dziecka na całe życie!

Co potrzebujesz aby spersonalizować książkę?

Przygotuj kilka zdjęć, parę faktów o dziecku i rodzinie (m.in. wagę i wzrost podczas narodzin), a następnie usiądź wygodnie przy komputerze. Czas minie błyskawicznie i wtedy pozostaje Ci cierpliwie czekać na przesyłkę.

W każdej chwili możesz poprosić Bajkopisarze.pl o wsparcie przy personalizacji czy też przy wyborze najlepszej opcji wydruku. Albo zlecić nam cały proces personalizacji!

Przecież chcesz stworzysz prezent gwarantujący mnóstwo radości i wzruszeń dla całej rodziny a także, a może przede wszystkim pamiątkę na lata.

Prezent na chrzest wymaga personalizacji na wysokim poziomie

Proces tworzenia tej opowieści zaczyna się od wyboru wyglądu Anioła spośród opcji: „zaokrąglony”, „powłóczysty” i „świetlisty”. Następnym krokiem jest wpisanie imienia maluszka, dla którego Emuriel będzie Aniołem Stróżem. Personalizacja obejmuje nie tylko wybór wersji graficznej Anioła Stróża, ale także opcji wydania książki. Możesz zdecydować się na miękką okładkę (polecaną, jeżeli czas nagli), twardą oprawę lub wydanie całej książki na tekturze. Dzięki temu nadasz prezentowi trwały, unikalny i bardzo elegancki charakter.

Dodatkowe opcje personalizacji? Czemu nie!

Jeśli wybierzesz opcję samodzielnej personalizacji, możesz wybierać między dwoma poziomami: podstawowym i rozszerzonym. Na poziomie podstawowym możesz edytować imię bohatera, dodać dedykację, życzenia oraz umieścić 1-2 zdjęcia. Natomiast rozszerzony poziom obejmuje wszystkie elementy podstawowe, a dodatkowo daje możliwość umieszczenia większej liczby zdjęć (od 4 do 6 zdjęć w zależności od wybranego tytułu i formy wydruku), zmianę fragmentów tekstu oraz zamówienia wstawienia zdjęcia na okładce.

Do wyboru są TRZY wersje graficzne

(tekst identyczny, inne ilustracje)

Indywidualna siła w trudnych chwilach

Każde wydanie, każda osoba, każda sytuacja są dla nas równie ważne, dlatego oferujemy również pogłębioną personalizację opowieści. Dbamy, by spersonalizowana historia była spójna z życiem i doświadczeniami maluchów. Otrzymując naszą opowieść o aniołku z zamówionym imieniem, każde dziecko dostaje do swoich rączek nie tylko pięknie napisaną historię, ale także wyjątkową refleksję nad własnymi emocjami a nawet siłą, jaką może odnaleźć w sobie np. w obliczu trudności.

Personalizujemy z rozmachem

Czasami mierzymy się z bardzo traumatycznymi opowieściami o utracie mamy lub taty, o braku, stracie i smutku. Właśnie dlatego, podczas pogłębionej personalizacji tworzymy opowieść dopasowaną do potrzeb dziecka, zapewniającą go, że ukochane osoby, których fizycznie brak w jego życiu, są z nim, czuwają i cieszą się z każdego małego dokonania. Dzięki wpleceniu wyjątkowych i osobistych okoliczności w opowieść, Emuriel czy Efiriel stają się nie tylko Aniołami Stróżami, ale również źródłem wsparcia i otuchy w trudnych chwilach. Zdarza się, że otrzymujemy autorską opowieść, którą redagujemy i uzupełniamy ilustracjami.

Nieważne czy jesteś rodzicem chrzestnym, babcią, dziadkiem lub przyjacielem rodziny. Zadbaj o prezent na chrzest, który będzie wyjątkowy i pełen miłości. Opowieść o figlarnych Aniołach Stróżach to nie tylko prezent, ale również pamiątka, którą dziecko będzie mogło zachować na całe życie. Niezależnie od wybranego Anioła Stróża, Emuriela, Efiriela lub Umuriela, niezmiennie historia pełna jest magii, emocji i wyjątkowych chwil, które na zawsze pozostaną w sercu i pamięci.

na okładce książki personalizowanej na chrzest może znaleźć się zdjęcie dziecka
Emuriel Powłóczysty – jeżeli zlecisz nam personalizację, wytniemy z tła zdjęcia dziecka
Strona tytułowa personalizowanej książki na chrzest Emuriel powłóczysty
Samodzielnie dodasz kilka zdjęć dziecka, m.in. na stronę tytułową
książka na chrzest - przykładowa rozkładówka wersji Emuriela Powłóczysty
Urocze ręcznie malowane ilustracje
personalizowana książka na chrzest drukowana jest na pięknym papierze
Jedna z trzech wersji graficznych książki personalizowanej to Emuriel Powłóczysty
Zdjęcia dziecka są wkomponowywane w ilustracje
Jeżeli zlecisz nam personalizację, możemy wyciąć z tła i umieścić jeszcze więcej zdjęć
zdjęcie noworodka umieszczamy obok tekstu o narodzinach
Wkomponować w ilustracje zdjęcie noworodka
książka na chrzest z wyciętym zdjęciem z tła

Stwórz książkę na chrzest,
która będzie towarzyszyła dziecku
przez całe życie

Nie czekaj na ostatnią chwilę! Terminy realizacji sprawdzisz TUTAJ

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.