Personalizowana Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca i dla dziewczynki

„O wartościowych i pięknych rzeczach zawsze się pamięta. I mimo że znam tę historię, to za każdym razem wzrusza mnie i łezka kapie.”

 – tak o naszych książkach mówi zadowolona klientka i… zamawia kolejną książkę.1_kwadCo sprawia, że nasi klienci tak się wzruszają i co różni nasze książki od innych?OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kom dziew

Na początek gromadzimy informacje: co bohater lubi, co czyta, z kim się bawi, czy ma psa albo rybki. Oooo i jakie lubi ciasto, i jaki sport uprawia. Wszystkie te „dane” posłużą nam do stworzenia niepowtarzalnej wersji opowiadania, która podkreśli indywidualny charakter prezentu.

Kom_per_icoKom_perCh_ico

Potem bierzemy się za zdjęcia. Możemy zmieścić w opowieści  do 10 zdjęć dziecka. Cztery z nich (lub więcej, jeśli tak się umówimy)   dokładnie wycinamy z tła, a następnie wkomponowujemy w ilustracje, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Zdarzyło nam się nawet usadzić bohatera na gałęzi. Naprawdę!

Najpierw wycięłyśmy krzesło, na którym siedział.

A zatem do dzieła! Zbierz informacje w ⇓ FORMULARZU, a następnie prześlij nam go wraz ze zdjęciami. My zajmiemy się resztą. Podaruj uśmiech i wzruszenie zamknięte w wyjątkowej opowieści, która zostanie z Bohaterką lub Bohaterem na lata.

A to wszystko w cenie 359 zł.

Zamów!!!

informacje i zdjęcia możesz prześlesz później mailem.

obwolutaMasz tylko 1-2 zdjęcia Obdarowanego? Zamów personalizowaną obwolutę na album Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

albo FOTOKARTĘ z życzeniami.

17622658_1247726835348201_1538960656_o

Gotową książkę na prezent zamówisz w cenie 59 zł. Wtedy personalizujesz wybrane strony ręcznie, czyli wpisujesz dedykację, życzenia i podstawowe informacje: Kto? Gdzie? Kiedy?

wiosna

Możesz też spersonalizować pamiątkowy album. Wtedy samodzielnie przygotujesz upominek oraz wstawisz zdjęcia w wyznaczonych miejscach.

PK_albumikKomunia pies

Nie podlega modom, nie zużywa się, nie trzeba ładować. Nasza książka wywołuje uśmiech na twarzy Obdarowanej lub Obdarowanego. I to nas motywuje do dalszych działań.

przyciete

Zadzwoń! 512 446 414 lub napisz ⇒ sklep@bajkopisarze.pl

www. bajkopisarze.pl 

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.