Pomysł na prezent dla chłopaka – książka personalizowana

Personalizowana książka na prezent. Czy warto?

Często, kupując prezent, zastanawiamy się, czy faktycznie książka będzie dobrym prezentem? Czy trafimy w gusta? Czy obdarowany lubi poezję, prozę obyczajową, kryminały czy fantastykę. Nie zawsze to wiemy. Jednak wtedy przychodzi z pomocą książka personalizowana, która:

  • nie jest wprawdzie artykułem pierwszej pomocy
  • nie zwiera wskazówek, jak żyć, jak zarobić pierwszy milion
  • nie oferuje prostych recept ani przepisów kulinarnych
  • nie daje jednoznacznych odpowiedzi
  • nie pomoże w trafieniu do najbliższej pizzerii

Książka, którą czyta się do końca i wiele razy

W zasadzie trudno udowodnić, jaki jest wpływ książki personalizowanej na Obdarowanego. Jednak na pewno może być ona niezwykłym prezentem, niezapomnianym i jedynym w swoim rodzaju. Takim, dzięki któremu można w prezencie otrzymać chwilę zachwytu i wzruszenia zapisaną na najtrwalszym, jaki dotąd wynaleziono, nośniku, czyli papierze. Można przecież do książki wracać wiele razy, gdy się nie wierzy w siebie, gdy poszukuje się siły lub po prostu potrzebuje czułości.

Jak stworzyć prezent na urodziny, imieniny czy też inną okazję?

Można spróbować samodzielnie wypełnić przygotowane przez nas strony specjalnego wydawnictwa lub skontaktować się z nami i ustalić szczegóły. A my pomożemy. Zaproponujemy rozwiązanie odpowiednie do potrzeb i posiadanych zasobów. Bo być może będziecie w posiadaniu zdjęć, wierszy, fraszek czy opowiadań Jubilata. A może chcecie przygotować dlań opowiadanie z ilustracjami lub po prostu album ze wspomnieniowymi zdjęciami i krótkimi wpisami o wielkim znaczeniu:). Zapewniamy, że każda forma będzie dobra.

Dzwońcie bez wahania  +48 512 446 414 lub piszcie: redakcja@bajkopisarze.pl. Doradzimy!

Książka może być prezentem na urodziny, na jubileusz i zupełnie bez okazji

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.