Kolejne projekty w walce o lepsze jutro – edukacja ekologiczna dla dzieci

rysunek z książki o segregowaniu odpadów
psst! książki są już prawie gotowe

Tak się dziwnie złożyło, że od lat kilku w bajkopisarskim warsztacie powstają bardzo tematyczne pozycje. Mniej personalizowane i jak na nas – pamiętajcie, że obracamy się w kręgów nakładów w liczbie 1 egz. – wysokonakładowe, np. 2 000 lub 20 000 egz. Zaczęło się od Potwora Śmieciotwora, który zjadał ze smakiem wszystkie śmieci i wcale nie straszył dzieci. Interaktywna książka przeplatana opowiadaniem o kocie Maurycym trafiła do małopolskich szkół.
W zasadzie rozeszła się na pniu. 

Kolejną książkę współtworzyły z nami dzieci. My stworzyłyśmy opowiadania i ogłosiłyśmy konkurs, a dzieci stworzyły fantastyczne ilustracje i tak powstał zbiór opowiadań Kuba i Lenka na tropie.
Musimy przyznać, że lubimy te nasze ekoksiążki, w ogóle lubimy projekty dla dzieciaków, więc… powstają dwa kolejne. Jeszcze o nich dużo powiedzieć nie możemy, ale województwa śląskie i małopolskie winny być czujne.

Po co to wszystko? Po to by edukować, by zadbać o otaczający nas świat w mikro- i makroskali. A ponadto świetnie się bawimy i mamy nadzieję, że nasi odbiorcy również:) Podczas czytania, podczas warsztatów, konkursów i innych nadchodzących atrakcji. Do zobaczenia!

Chcesz poznać nasze książki? I nasze pomysły na Twoją ekologiczną inicjatywę Napisz lub zadzwoń

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.