urodziny warte uwagi – personalizowany album na 80. urodziny

Gdy do życzeń czy chóralnego zaśpiewania „Sto lat” przystępuje grupa obejmująca dzieci wnuki i wspaniałą gromadkę prawnucząt, to na pewno jest powód do dumy i radości. Z drugiej strony taki dzień to powód do wyrażenia Jubilatce wdzięczności i podziękowań płynących z serca. To czas wzruszeń i wspomnień.

ksiazkaKilka ostatnich dni spędziłam na przygotowywaniu albumu na 80-te urodziny Pewnej Pani. Z uwagą i ciekawością przeglądałam zdjęcia, przygotowywałam drzewo genealogiczne i z uśmiechem przyglądałam się rozbawionym dzieciakom, które dzisiaj mają już sporo lat. Poznawałam rodzinne koligacje, układając zdjęcia. Urzekła mnie ta wielość wspomnień, zdarzeń i te z serca płynące podziękowania, czasami za rzeczy z pozoru błahe, ale jednak bardzo ważne.

To naprawdę była fajna praca i mam nadzieję, że jej efekt w postaci książki-albumu ucieszył Jubilatkę, której składam również od siebie najserdeczniejsze życzenia.

kfh

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.