Czy istnieje idealna zabawa urodzinowa?

Nieważne, jak zorganizujecie wspólne spędzanie czasu z rówieśnikami i ważnymi dla nas osobami, zawsze znajdzie się jakaś maruda. Chyba, że…

… zaprosicie Hockiklocki a drewniane gry z całego świata rozruszają każdą imprezę.

Można je zabrać na piknik do parku, rozstawić w ogrodzie lub w pokoju. Dobrać do gustu i wieku solenizanta. Jeśli lubi grać w piłkę weźcie Weykick, jeśli lubi być w ruchu świetny będzie Quoits lub Molkky, jeśli lubi rywalizacją Ladder golf lub Curling. Dobra zabawa dla małych i dużych gwarantowana a przy tym w duchu zero waste.

Dla dorosłych świetnie sprawdzi się bilard łotewski, bilard holenderski lub francuski Le passe trappe. W ten sposób możesz dodać swojej imprezie światowy blask.

Znamy i polecamy Hockiklocki

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.