RODO

W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych, w tym wypełniając dyspozycję art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: RODO) przekazujemy kluczowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych naszych klientów.

Kto przetwarza dane?

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez firmę
Bajkopisarze.pl s.c. Agnieszka Boroń-Przybyło, Katarzyna Filipek-Herniczek,
ul. Kukiela 27, 31-358 Kraków
NIP 945 20 86 973, REGON 120499251

Wpisy do działalności gospodarczej:
Agnieszka Boroń-Przybyło, ewidencja działalności gospodarczej prowadzona przez Prezydenta Miasta Krakowa pod nr 7454/2006
Katarzyna Filipek-Herniczek, ewidencja działalności gospodarczej prowadzona przez Wójta Gminy Zabierzów pod nr 4924/2009
Kontakt telefoniczny 512 446 414 lub email redakcja@bajkopisarze.pl

Gromadzimy je w dwóch celach:

  • utrzymanie Twojego konta w serwisie bajkopisarze.pl. Jeżeli tworzysz lub personalizujesz nasz szablon w portalu bajkopisarze.pl, rejestrując się w portalu dobrowolnie podajesz swój adres email i ustalasz login. Możesz, ale nie musisz podać też inne dane, które przydadzą się w przypadku składania później zamówienia. W personalizowanym szablonie dobrowolnie umieszczasz zdjęcia i dane osoby, dla której wykonujesz prezent. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody, którą wyrażasz podczas rejestracji w portalu. Bez niej nie jest możliwe zapisanie personalizowanego szablonu lub własnej publikacji.
  • realizację zamówienia w sklepie booksle.pl. Jeżeli zamawiasz produkty w naszym sklepie booksle.pl dobrowolnie podajesz swoje dane niezbędne do wykonania i dostarczenia przez nas Twojego zamówienia. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody, którś wyrażasz dokonując zakupu w sklepie. Bez niej nie możemy zrealizować Twojego zamówienia.

Twoje Prawa

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie. Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora. W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, powiadom nas a natychmiast to zmienimy. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Proces przetwarzania danych

Aby realizować zamówienia dla Ciebie, korzystamy z usług firm takich jak np. drukarnie, firmy kurierskie i pocztowe, obsługujące płatności i księgowość, obsługujące nasze serwery i pocztę, mające siedzibę w Polsce i, sporadycznie za granicą. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do części lub całości Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla bajkopisarze.pl.

Czas przetrzymywania danych

Książki wykonane przez Ciebie lub spersonalizowane w portalu bajkopisarze.pl przechowujemy na serwerze zazwyczaj 1 miesiąc, a maksymalnie 3 miesiące. Po terminie książki zawierające dane są bezpowrotnie usuwane z serwera oraz naszych komputerów.

Twoje dane niezbędne do realizacji zamówienia oraz login i hasło będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

Szczegółowe informacje zawarte są w REGULAMINIE SKLEPU

BLOG

Skontaktuj się z nami:

BAJKOPISARZE