Urodziny doskonałe?

Najpierw zdmuchujemy pierwszą świeczkę, potem drugą, trzecią… I tak z roku na rok przybywa ich coraz więcej, aż do liczby, przy której trzeba wziąć głęboki oddech.  Wówczas mamy czasami wrażenie, że coś nam umyka, czasami nie mamy czasu, by się na tym w ogóle zastanowić. A może warto?

Może warto się zatrzymać i uśmiechnąć do samego siebie. Puścić oko do czasu, otoczenia i własnej osoby.

Dobrych urodzin życzę, niezależnie od liczby świeczek!

A taki rysunek można zawiesić w ulubionym miejscu w domu. Ewentualnie zamówić go jako kartkę urodzinową, a w miejsce tego łysawego gościa wstawić zdjęcia Jubilata.50-tka blog

O

Przygotowujemy i wydajemy personalizowane albumy na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice, a także zakończenie roku szkolnego czy też przedszkolnej edukacji. Serwis zawiera aplikację udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki. A jeżeli nie masz czasu, to my przygotujemy książkę specjalnie dla Ciebie.