O najlepszych na świecie życzeniach dla malucha

Gdy trzeba napisać osobiste życzenia na ważną okoliczność, to czasami dłoń pozostaje zawieszona nad klawiaturą lub kartką papieru. Słowa plączą się w głowie, trudno coś wymyślić, bo jak ująć w kilku słowach czy zdaniach moc życzeń, ich szczerość i adekwatność?

Czy Wam to się też zdarza? Jeśli tak, to przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziecie trochę naszych pomysłów na piękne życzenia dla maluszków. Możecie z nich czerpać garściami. Mogą też stać się przyczynkiem i inspiracją do tworzenia własnych. Poniżej znajdziecie życzenia na narodziny i z okazji Chrztu. Można korzystać, zmieniać lub po prostu się inspirować!

sliczny uśmiechnięty dzidziuś

ŻYCZENIA NA NARODZINY I CHRZEST

Personalizowana książka z opowiadaniem o wspaniałym, dzielnym Aniołku, który przybywa na Ziemię, by opiekować się swoją podopieczną czy podopiecznym będzie niezapomnianym prezentem od chrzestnych. A jej wartość możesz podkreślić osobistymi, z serca płynącymi życzeniami. Zadbaj, by sprawiły radość i wyrażały, jak najlepiej Ciebie.

Poniżej podrzucamy kilka pomysłów.

***
Niech jasność i blask tego dnia zostanie z Waszą Rodziną na zawsze! Życzymy mocy i cierpliwości. Niechaj radość przynosi Wam każdy kolejny dzień.

***
Dla kochanej/kochanego …, żeby z ciekawością rozglądała/rozglądał się po świecie, zawsze odnajdywała/odnajdywał w nim Boskie znaki oraz rosła/rósł silna/silny i zdrowa/zdrowy na pociechę swoich Rodziców i Dziadków.

***
W tym niezwykle ważnym dniu życzymy Ci …, abyś zawsze znajdowała/znajdował w sobie dobro, którym możesz dzielić się z innymi. Abyś na swej drodze spotkała/spotkał wielu przyjaciół, na których zawsze będziesz mogła/mógł liczyć.

***

Narodziłaś/łeś się dla świata,
Narodziłaś/łeś dla Rodziny
Ale przede wszystkim jesteś dla siebie
Niech życie przynosi Ci dni radosne, mądre.
Niech każdy krok Cię uczy czegoś nowego.
Niech zawsze otacza Cię miłość bliskich i świata!

***
Życzymy Ci beztroskiego dzieciństwa, nieustającej ciekawości świata, zdrowia i radości. A Twoim Rodzicom doświadczania wszelkich uroków Waszego wspólnego życia i duuuużo regenerującego snu:]

***

Zdrowia i uśmiechów, pisków i zabawy.
Ogromu radości z tupotu malutkich stóp,
zachwytu na widok pierwszego ząbka,
łez szczęścia z powodu pierwszego słowa czy kroku.
Rozczulających uścisków!

***
Dumnym Rodzicom życzymy nieustających zachwytów, szczęśliwych i radosnych dni, a …….. dobra wszelakiego i niegasnącej ciekawości świata.

***
Życzę Ci, …………., radosnego dzieciństwa, domu wypełnionego śmiechem i miłością oraz zawsze słodkości w niedzielę. Życia z fantazją, mądrego i dobrego!

***
Szczęśliwym Młodym Rodzicom gratulujemy zdrowego bobasa i życzymy, by był dla Was radością i światłem na całej drodze życia.